JURPLUS groeit en werft aan

Vacature payroll consulent

Wij zijn op zoek naar een payroll consulent om ons team te vervoegen!

Voor ons bedrijf in volle groei zijn wij op zoek naar een payroll consulent die zin heeft om mee de schouders te zetten onder onze intussen uit de startblokken geschoten loonmotor en payroll-dienstverlening voor onze klanten.

Hoe ziet jouw dag eruit?

Elke dag is anders! Als payroll consulent ben jij de vertrouwenspersoon van onze klanten voor al hun payroll-gerelateerde vragen. Daarnaast zorg je voor een vlotte en correcte loonverwerking van de u toegewezen besturen en voor de opmaak van de nodige documenten. Je voert verschillende controles uit om de correctheid van de lonen te verzekeren in overeenstemming met de geldende wetgeving.

Dit vind je leuk om te doen

 • Opbouwen van een vertrouwensrelatie met de klanten;
 • Prioriteit geven aan een klantvriendelijke en persoonlijke service;
 • De redder van dienst zijn bij vragen van de klanten;
 • Zelfstandigheid combineren met collegialiteit;
 • Hard werken als het moet, plezier maken als het kan;
 • Datakwaliteit bewaken en je inzetten voor een correcte en volledige loonadministratie;
 • Je hebt je hart verloren aan payroll (passie is belangrijker dan ervaring).

Dit krijg je terug voor al jouw energie

 • Een degelijke begeleiding en opleiding in de eerste maanden van tewerkstelling;
 • Een salaris afgestemd op jouw ervaring;
 • Meer dan zomaar wat extraatjes:
  een bedrijfswagen, laptop, hospitalisatie-en groepsverzekering, GSM-abonnement en onkostenvergoeding
 • Een uitgebreide telewerkpolicy (1 kantoordag per week)
 • De beste collega’s van Vlaanderen met de nodige (droge) humor. Zonder zwanzen.
 • Een inspirerende werkomgeving in een pas gerenoveerd kantoor;

Over ons

Jurplus is een sociaal-juridisch expertisecentrum. Onze tagline? ‘Juridisch advies dat werkt’ en dat dragen we hoog in het vaandel. We gaan niet voor hoogdravende juridische praatjes, maar staan garant voor begrijpelijke en pragmatische oplossingen op maat.

Onze heimat ligt in ons spiksplinternieuw kantoor in Denderhoutem, daar zien we elkaar 1x per week. Voor het overige ben je welkom op kantoor, werk je van thuis uit of bij de klant in heel Vlaanderen.

Interesse?

Kom jij graag ons team van gepassioneerde HR- en juridische professionals versterken? Combineer jij grinta met zin voor detail, wissel jij humor en sérieux op de juiste momenten af, werk jij graag in een team maar sta je ook alleen je mannetje? Zit je er niet mee in om je te verplaatsen naar onze klanten in Vlaanderen?  Stuur je gemotiveerde kandidatuur dan naar

PS. Zoek je een voltijdse of eerder een deeltijdse job? Kom je graag voor ons werken in dienstverband of op zelfstandige basis? Alles is bespreekbaar!

 • Haal meer
  uit uw
  personeelsbeleid
 • * Dynamische helpdesk
  * Onderbouwd advies van experten
  * Persoonlijke en actieve participatie

Nood aan een persoonlijke, efficiënte oplossing voor uw probleem?

Ons team van experten hoort graag meer van u
CONTACTEER ONS

Juridisch advies dat werkt.